Video LIVE

Prin intermediul acestor transmisii în direct ne propunem să fim aproape de persoanele care din diferite motive absolut obiective nu pot ajunge la Casa Domnului, neîncercând prin acest mod să încurajăm absenţa nemotivată a vreunei persoane de la Biserică.

Programul transmisiilor video LIVE este următorul:

• Duminica între orele 09:00 - 12:00 și 18:00 - 20:00

Zilele de sărbători sau evenimente speciale vor fi anunțate la rubrica specială destinată anunțurilor.

Pentru o vizualizare a transmisiilor video în condiţii optime, este necesară o conexiune stabilă la internet de minim 500kbps și instalarea Adobe Flash Player.

Pentru orice probleme tehnice sau nelămuriri aveţi vă rugăm să ne contactați cu ajutorul formularului de contact pus la dispoziția dumneavoastră în pagina de "Contact" sau scriindu-ne la adresa: bisericabetaniacluj[at]yahoo.com

Vă dorim o părtășie cât mai plăcută alături de Biserica Betania.
Domnul Dumnezeul cerului şi-al pământului să vă Binecuvânteze!

Copyright © 2014 Biserica Penticostală Betania Cluj-Napoca. Site realizat de către Ady Balea